Epson EH-LS500 4K Projektörüne Hazır mısın ?

Epson, 4K çözünürlük sunan yeni projektör ü Epson EH-LS500 modelini tanıttı. Bakalım Epson EH-LS500 bizlere neler sunuyor?

Epson, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Görüntü kalitesi kadar şık tasarımıyla da dikkat çeken EH-LS500, beyaz (EH-LS500W) ve siyah (EH-LS500B) renk alternatifleriyle Türkiye’de satışta. 

Lazer görüntü kalitesini uygun bir bütçeyle sunmakla da iddialı olan model en yakın mesafe konumunda 130 inçlik büyük ekran keyfini evlere taşıyor. 

Parlaklığıyla iddialı, maksimum renk deneyimi sunan yeni EH-LS500; aynı zamanda ‘Ayrıntı Zenginleştirme’ teknolojisine de sahip. Belirgin gölge ayrıntılarını ve derin siyahları 2.500.000:1 kontrast oranıyla sunan model, ayarlanabilir HDR ayarları ile daha fazla çok yönlülük sağlıyor.

Kolay kurulumlu ve çift renk alternatifli Epson EH-LS500; üç HDMI girişi, iki dahili 10w hoparlör ve ön tarafta akış cihazını saklamak için gizli bir bölmeye sahip. Projeksiyonu, birlikte verilen uzaktan kumanda veya iProjection uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz.

Temel özellikleri neler?

4K PRO-UHD ultra kısa mesafeli lazer: 4K içerik izleyin ve bu şık modeli görüntüleme alanının önüne koyun.
Filmler, kutu setler ve oyunlar: İzlediğiniz içeriğe uygun olması için görüntünün büyüklüğünü 65 – 130 inç arasında ayarlayın.
Kolay kullanım: Üç HDMI girişi ve akış cihazı için alan.
Parlak renkler: Eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO)
10 yıl boyunca her gün bir film izleyin: Ekonomik modda 20.000 saatlik uzun bir ömre sahip lazer ışık kaynağı.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 16.990 T

Epsonun yeni ürününü sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın